Warning: get_browser(): browscap ini directive not set in /home/zaluzijas/public_html/alius.lv/inc/libs/plugins/function.browser_is.php on line 3
29871742 Informatīvā līnija
 

 


Sakarā ar firmu paplašināšānu atvērta feliāle Maskavā!  www.jaluzidveri.ru


                     Par žalūzijam sikāk mūsu mājas lapā www.zaluzijas.lv 

Žalūzijas. Mūsu kompānija piedāvā Jums praktiski visas zināmās žalūziju un moskītu tīklu sistēmas.
Mūsu darbībā mēs pirmām kārtām orientējamies uz individuālo pieeju Jūsu interjera dekorā, bet mūsu speciālisti palīdz īstenot Jūsu iedomātās idejas dzīvē.
Mēs piedāvājam saviem klientiem šādas augsti kvalitatīvas un pieejamas cenu ziņā žalūzijas: ruļļu kasešu žalūzijas, vertikālas auduma žalūzijas, horizontālas alumīnija žalūzijas, horizontālas žalūzijas ISO, fotožalūzijas.
Pasūtīt žalūzijas ir ļoti vienkārši – izsaukt meistaru un menedžeri uz mājām vai uz ofisu pa norādīto telefona numuru, un tajā pašā vai nākamajā dienā mēs atnāksim, lai uzmērītu un sastādītu līgumu, kā arī jūs varat aizsūtīt pieteikumu uz elektronisku pastu un tuvākajā laikā ar jums sazināsies menedžeris.

Lielu uzmanību mēs veltam mūsu ražotās un uzstādāmās produkcijas kvalitātei, tāpēc vēršoties pie mums Jūs variet būt drošs, ka visai mūsu produkcijai ir augsts kvalitātes līmenis. 

Pie mums Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju pie mūsu speciālistiem, bezmaksas mūsu nomērītāju jūsu objektā, kā arī bezmaksas piegādi. 
 
← atpakaļ